Porų Barniai – Kaip Atlaikyti?

Laimingos poros pykstasi. Tik tie, kurie sako, jog niekada nesibara – meluoja arba bent vienas iš jų elgiasi kaip durų kilimėlis. Beje, moterys, kurios santykiuose jau daugiau nei 10 metų ir kiekvieną kartą tyli, kai vyksta barniai su vyru – turi keturis kartus didesnę riziką susirgti širdies ligomis palyginus su tomis moterimis, kurios išsako daugiau nei reikia.

Sveiko barnio tikslas – rasti išeitį, kompromisą, kurie padės Jums išvengti niekada nesibaigiančių barnių. Kai pykstatės, paklausk savo partnerio elementaraus klausimo: ,,kodėl Tu taip manai?“ ir klausyk ką jis atsakys, tada išsakyk savo nuomonę. Geri ir sveiki barniai visada baigiasi sprendimu, kurį priimate kartu.

Barnio pradžioje turėsite skirtingas pozicijas ir nuomones dėl dalykų, kuriuos aptariate. Tačiau Jums reikia pamiršti apie savo mintis ir bandyti rasti sprendimą kartu. Kai poros jungiasi bendram problemos sprendimui, nei vienas neturi būti tik klausiantysis, reikia abiems kalbėti ir bandyti sutarti.

pora kartu
Žinoma, vyrams kartais sunku yra greitai pateikti sprendimo būdą, tačiau jei barnis prasidėjo, reikia jį gesinti. Galvokite apie tai, kaip apie avarinę situaciją, kurioje reikia daryti tai, kas neįprasta, bet reikalauja greito atsako.

Šioje situacijoje reikia uždavinėti tokius klausimus: ,,kodėl taip manai? Kaip tai padėtų? Kam tai turėtų įtakos? Ar mes sugebėsime?“. Reikia akcentuoti žodį – mes – o ne: ,,aš“ arba ,,tu“.

Pora tai yra sąjunga, apie kurią turite galvoti kartu. Todėl nepamirškite stebuklingo žodžio: ,,mes“, būtinų klausimų ir to, kad nei vienas iš Jūsų nėra teisus, Jūs abu tik einate link teisybės, ieškodami barnio sprendimo būdų.