Pažinčių Portalai: Pažinčių Svetainių Ateitis + VIDEO

Neįsivaizduočiau savo gyvenimo be telefono, bet ne to paprasto, o išmaniojo. Esu priklausoma nuo kiekvieno liečiamo paspaudimo, nuo kiekvienos programėlės, palengvinančios mano kasdienybę.

Ar yra tarp Jūsų tokių kaip aš? Jei yra, aš galiu ramiai gyventi ir naudotis pačiais geriausiais išmaniųjų programų pasiūlymais. Nešioju telefone visą savo gyvenimą, netgi kompiuterio kartais nereikia, nes viskas pasiekiama išmaniuoju telefonu. Nori persiųsti ką nors per Skype – gali ir per išmanųjį, nori pasidalinti dokumentais – pirmyn į Google Docs. Tačiau jei nori per pertrauką susipažinti su žaviu vaikinuku – čia jau problemėlė, nes trūksta tam programėlės.

Girdžiu, kaip sakote, jog yra ir realių žmonių, tačiau viešąjame transporte aš neturiu su kuo susipažinti, o ir laukiant eilės banke – kandidatų nėra.

Todėl reikia geros pažinčių svetainės programėlės, kad kiekvienas rastų sau tinkančią porą greitai ir paprastai. Noriu į pasimatymą? Atidarau programėlę ir voalia, vienas, kitas ir belieka apsispręsti! Netiki, kad tai taip paprasta ir naudinga, bei reikalinga Tau? Pažiūrėk šį video ir įsitikink pats:

Bonus Pažintys Video: