Kaip Pradėti Bet Kokius Santykius Po Išsiskyrimų?

Nereikia laukti Naujųjų metų, kad Tavo sugalvotas noras išsipildytų. Kalbu apie norą rasti antrą pusę arba tiesiog norą sutikti patinkantį partnerį po skaudžių skyrybų. Niekas Tavęs nesuras, jei nesistengsi parodyti save kitiems, tačiau būtinai iš geros pusės. Žmonės išsiskirdami ilgai negali atsigauti, bet problema tame, kad jie nežino kaip.

Gana menkinti savo orumą, reikia atsiriboti nuo praeities. Jei nusibodo būti vienam, imkis priemonių, kurios padės Tau išlįsti iš savo kiauto ir pradėti naujus santykius. O mes patarsime kokios tai gali būti priemonės.

moteris ir vyras

Pašalink visus,,eks“ iš savo akiračio

Judėk pirmyn taip, kad negalėtum grįžti į praeitį. Tai reiškia – slėpk, trink savo buvusio pokalbius ir anketas. Ištrink jo numerį, išmesk iš draugų Facebooke ir pašalink iš Skype. Ir kalba eina ne tik apie fizinį asmenį, bet ir jo dovanotus daiktus, jį priminančius dalykus – atsikratyk. Niekas neturi Tau priminti apie tą žmogų.

Susimąstyk kokie Tau patinka asmenys – ypač kai susitikinėdavai kiekvieną kartą su panašiu žmogumi

Užrašyk ant lapo visus dalykus kurie Tau patikdavo buvusiuose – nuo elgesio iki charakterio ypatybių. Pasidėk tą sąrašą kur nors matomoje vietoje ir naudokis kiekvieną kartą kai sutinki naują žmogų. Kaip? Susipažinus su tuo žmogumi, patikrink savo sąrašą: jeigu bent 3 dalykai iš buvusiųjų sąrašo sutampa su naujojo pažįstamo savybėmis – neverta eiti į antrą pasimatymą. Pasikartos nesėkmingų santykių istorija.

Sukurk save iš naujo

Perdaryk, perrašyk savo anketas socialiniuose tinkluose. Darbas su savo aprašymais nuo nulio padės Tau sužinoti ko iš tikrųjų nori. Susikūręs – stenkis atnaujinti informaciją bent kartą į savaitę arba dvi. Tu gi kiekvieną kartą keiti savo CV, todėl ir anketoje pažinčių portaluose turi parodyti save iš naujo. Tačiau nepamiršk aprašyti viską taip, kad žmonėms būtų įdomu Tavęs paklausti, nerašyk ką nors tokio: ieškau mėlynakės ilgakasės“.

pasimatymas

Perdaryk visus ,,mūsų“ dalykus į naujas reikšmes

Jei kurios nors vietos primena Tau apie romantišką vakarienę, o tango muzika sujaukia mintis primenant apie pirmąjį šokį kartu – perdaryk šiuos prisiminimus. Ten kur kartu vakarieniavote – švęsk draugų gimtadienį taip, kad atsimintum geriau, nei prieš tai ten buvusį veiksmą. Jei daina Tau primena tą asmenį, šok per ją taip, kad nublokštum prisiminimus.

Išmok būti laimingas vienas sau

Yra labai didelė tikimybė, kad jei nemoki džiaugtis vienatve – Tavimi niekas nesidomės. Mano draugė kartą prasitarė, jog kai vieną sykį pasakė vaikinukui, kad jos nedomina santykiai ir ji nori tiesiog linksmintis su draugais, tai buvo diena, kai jis tapo jos gyvenimo partneriu.

Nežinai kas gali būti vertas Tavęs?

Tada liaukis ieškojęs sau poros ir leisk tai padaryti draugams. Paprašyk kokio nors draugo, kuris jau turi porą, kad jis užsiimtų Tavo meilės paieškomis draugų draugų rate. Kiekvienas jo surastas žmogus praplės Tavo draugų ratą ir padės Tau grąžinti pasitikėjimą naujais žmonėmis.

Pasikeisk

Pakeisk savyje ką nors – bet ką! Nešioji akinius? Įsigyk kontaktinius lęšius. Niekada nenešiojai kurios nors spalvos? Labas, žalios spalvos polo marškiniai! Kiekviena smulkmena, kurią pakeisi leis Tau pasijusti kitokiu ir įpūs Tau pasitikėjimo savimi.

pasimatymas

Keisk įpročius

Žinoma, kad po skyrybų Tu kuri naują etapą, todėl pasistenk, kad jame būtų kuo daugiau naujų vietų – naujų barų ir klubų, naujų maršrutų kur galima ką nors sutikti.

Dirbk su savimi

Grąžink ,,aš“ laikus į aukščiausią vietą prioritetų sąraše. Kelk sau tikslus (kitus negu per Naujuosius metus) ir laikykis jų, stenkis įgyvendinti. Tinka bet koks tikslas, kad ir – į darbą važiuoti dviračiu, surizikuoti su šukuosena, pagerinti mitybą. Kai netyčia sutiksi savo eks, jis turi pasakyti – oho kaip pasikeitei!

pasimatymas dovana

Perdaryk mintis

Jei netyčia pagalvosi apie buvusį, savo nostalgiškas mintis jam pakeisk į dalykus, kuriuos jame nekentei. Iš karto nusipurtysi. Tad surašyk neigiamus dalykus ant lapo ir studijuok kai užplūs romantiški prisiminimai.

Tai nėra vien tik žodžiai ir vien tik patarimai – tai veiksmų planas, visa strategija kaip atsigauti po skyrybų ir pradėti naują etapą. Jei tingi, tai gerai, būk su blogiausiais, galvok apie nesėkmes ir jauskis šlykščiai, bet jei nori naujojo „aš“ pradėk veikti jau nuo pirmo punkto. O mes Tau linkime sėkmės.