Autoriai

Jeigu jau atklydai čia, darau prielaidą, kad esi smalsus ir nori žinoti kas rašo visus šiuos tekstus! Na, jei labai nori, tai reikia! – dainuoja Inculto. Todėl prisistatysime Tau!

Mūsų autorių komanda susideda iš ieškančių ir nerandančių, turinčių ir žinančių, bei norinčių ir negalinčių žmonių, todėl, paprastai sakant esame nedidelė, bet smagi pažinčių žinovų grupė, kuri atsakys į visus meilės ir neapykantos klausimus. Gi nuo meilės iki neapykantos skiria tik vienas žingsnis, o kad nežengtum šio žingsnio, padėsime Tau susigaudyti pažinčių makalynėje.

Taigi, turime programuotojų, kurie į moteris žiūri išalkę, kadangi neatsitraukia nuo kompų. Nepaisant to, jie labai vertina visas moteris ir moka saldžiai šypsotis! Taip pat, vyrišką frontą palaiko projekto vadovas, kuris dalinasi savo pažinčių patirtimi, telefono numeriu ir komplimentais. Ir direktorius, kuris vadovauja ne tik mūsų komandoje, bet ir santykiuose, todėl moka strategiškai ir elegantiškai laviruoti ,,meilės“ kamščiuose.

O dabar pereiname prie mergaičių, kurių pas mus tik tris, bet užtat jos lyg ofiso princesės. Viena mergaitė piešia ir dėlioja grožius ekrane – dizainina, taip pat daro tobulą kavą, prie kurios visa autorių komanda aptaria straipsnius, moteris, vyrus ir jų santykius. Kita panelė yra ofiso karalienė, kuri tvarko visus nuobodžius reikalus, tačiau yra puiki psichologė ir patarėja. Na ir likau, aš – tekstų rašytoja, kuriai galvoje romantiški vėjai, o ant pirštų – nuospaudos, tačiau surenku visas mūsų autorių komandos mintis, visus pastebėjimus, tendencijas, patirtis ir sudedu čia, į flirtas.lt blogą.

Malonu susipažinti, nes mes čia esame dėl Tavęs! Jei turi ką pasakyti arba nori susipažinti artimiau, brūkštelk, mes mėgstame bendrauti.

Skaityk, semkis idėjų, atsižvelk į patarimus ir patirk bendravimo malonumą!