7 patarimai intravertams kaip sužibėti pažinčių svetainėse

Intravertas

Intravertas

Visuomėneje priimtina teigti, kad intravertai yra uždari, tylūs ir sunkiai prieinami žmonės, tačiau tai nėra tiesa. Tai, kad jie yra ramūs ir santūrūs nereiškia, kad nenori užmegzti naujų pažinčių. Pažinčių svetainė flirtas.lt dalinasi patarimais intravertams, kaip sėkmingai užmegzti ir išpuoselėti santykius neprarandant savo unikalumo.

„Šiandien intravertiškumas nepelnytai laikomas neigiamu charakterio bruožu. Žmogus, kuris nesineria iš kailio, kad visiems patiktų, pritaptų ir būtų populiarus, laikomas keistuoliu. Tai nėra teisinga. Intravertai dažniausiai yra originalūs, kūrybiški, išsilavinę ir įžvalgūs. Jų bendravimas tiesiog yra kitoks nei šiuo metu diktuoja visuomenės normos“, – teigia pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Būkite sąžiningi

Melas – nėra geriausia išeitis. Posakis „elkis taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi” yra tinkamiausias šiuo atveju. Tik ką pradėjusios draugauti ar jau seniai įsipareigojusios poros vienas iš kito tikisi sąžiningumo ir ištikimybės. Nesistenkite pasirodyti kokie nesate. Jei jums labiau patinka vakaras namie su knyga nei triukšmingas vakarėlis bare, taip ir pažymėkite savo anketoje. Dar geriau – atlikite Myers-Briggs asmenybės testą ir aprašydami save nurodykite rezultatą. Taip kitiems nariams padėsite lengviau suprasti, koks Jūs žmogus ir kaip gerai esate suderinami.

Išdrįskite papasakoti apie save

Socialinėse svetainėse žmonės pristatydami save dažniausiai naudoja primityvias frazes, bijodami išsiskirti ar nepatikti. Taip darydami net nenumano, kad daro klaidą. Vienas pagrindinių tikslų pažinčių svetainėse – išsiskirti iš kitų. Nebijokite daugiau papasakoti apie save ir savo pomėgius, galbūt taip greičiau atrasite, tai ko jau seniai ieškojote. Parašykite, ką mėgstate veikti ir kas Jus domina, nebijokite pasidalinti, kad dešimt kartų žiūrėjote „Žvaigždžių karus“, perskaitėte visas Johno Irvingo knygas ar užsimerkę galite iškepti antį įmantriame padaže. Jei kažką tai atstums, nesijaudinkite – jūs paprasčiausiai nesuderinami ir turėtumėte judėti toliau. Juk Jūsų tikslas sutikti žmogų, kuris Jus mylės tokį, koks esate.

Ieškokite intravertiškumo požymių

Tai, kad intravertai yra ganėtinai uždaros asmenybės nereiškia, kad reikia jų vengti. Galbūt intravertiškumas ir bus ta savybė, kuri suklijuos jus su antrąja puse? Pažinčių svetainėse yra ganėtinai sunku iš nuotraukos ar anketos atpažinti intravertą, tačiau flirtas.lt rinkodaros vadovas A. Vrubliauskas pateikia kelias strategijas, kurios padės atpažinti intravertą. Jie savo anketose nedaugžodžiauja ir stengiasi pernelyg neišsiskirti, o nuotraukos nesuteikia daug informacijos apie jų pomėgius ar išvaizdą.

Atraskite panašumų

Bendraujant su šio asmenybės tipo žmonėmis svarbu nesivadovauti nuomone, kad visi intravertai yra vienodi. Vienus intravertus pakviesti į pasimatymą gali užtrukti laiko, o kitus gali pasirodyti visai paprasta. Bendraudami atsižvelkite, ar toks bendravimo stilius ir intensyvumas Jums priimtinas, ir rinkitės partnerį su kuriuo bendravimas yra Jums malonus.

Palikite komforto zoną

Intravertams užsiregistruoti pažinčių svetainėje ar parašyti pirmąjį laišką nepažįstamam žmogui iš pradžių gali būti nedrąsu. Svarbiausia save padrąsinti ir susikoncentruoti į teigiamus dalykus.

Ruoškitės pirmam žingsniui

Vieniems pakviesti simpatiją į pasimatymą yra lengviau ir paprasčiau realiame gyvenime, o kitiems tai kur kas paprasčiau padaryti pažinčių svetainėje. Tačiau intravertams vyrams abi šios procedūros gali pasirodyti sunkiai įveikiamos. Bandykite save pripratinti prie minties, kad sutiksite sau skirtą moterį, kuri privers jus nusišypsoti vos jums gavus iš jos žinutę. Taip pat ruoškite save ir tam, kad dalis moterų gali atsisakyti susitikti – tai visiškai normalu ir nereikia savęs dėl to graužti.

Taisyklė „kitoje tvoros pusėje“

Vienas esminių dalykų, kuris labai svarbus pirmojo pasimatymo metu, norint, kad draugystė toliau tęstųsi – abi pusės turi jaustis jaukiai ir patogiai vienas šalia kito. Intravertai dažnai pasineria į savo jausmus, atsiribodami nuo aplinkinių veiksnių ir tai yra didžiulė klaida. Tokiu atveju jie nepastebi, kad partneris jaučiasi nesmagiai. Patarimas intravertams – stenkitės, kad kitas žmogus šalia Jūsų jaustųsi komfortiškai, tada ir Jūs jausitės geriau.