5 Patarimai Kaip Atsikratyti Rutinos

Kiekvieną porą po kurio laiko pasitinka rutina. Kokia ji pas Jus? Miela, pabodusi ar tokia nusibodusi, kad negalite jos pakęsti? Bet kuriuo atveju Tu arba Tavo pora gali lengvai nugalėti savo santykių rutiną. Jei nekovosite su ja, ji sugriauš Jūsų santykius ir bus vėlu imtis kažkokių priemonių.

Naujos pažintys atneša daug aistros, naujovių ir žavesio, tačiau po kurio laiko viskas nurimsta. Nesvarbu, kur susipažinate ar Flirtas.lt, ar kavinėje, visur santykiai užsimezga vienodu ritmu: aistra, prisisrišimas ir kažkada ateina rutina. Paprasčiausias būdas pereiti rutinos etapą yra laikytis tam tikrų taisyklių, kiekvieną dieną šildyti savo jausmus ir džiugini savo simpatiją. Štai ko Jums reikia:pora psimatymas

1. Visada sakyk savo antrai pusei ,,Labas rytas“, tačiau daryk tai džiaugsmingai. Nepradėk ryto nuo tų pačių kasdieninių žodžių: ,,Tu turi…; paduok..; padaryk…“ ir tt. Taip pat, prieš užmiegant pasakyk šiltą: ,,labanaktis.“, pabučiuok ir pasakyk, kaip džiaugiesi, kad gali leisti naktį su savo pora.

2. Kai kiekvieną kartą grįžti po darbų pas savo simpatiją, pasisveikink, apkabink ją ir pabučiuok švelniai. Nepulk iš karto prie telefono ar kompiuterio, paskirk savo laiką kitiems.

3. Visada dėkok savo simpatijai už kasdienius veiksmus, kuriuos jis/ji atlieka, kad padėtų Tau. Kai jis sutinka susimatyti, padėkok jam, pasakyk, kaip Tau yra svarbu susitikti.

pora kartu
4. Jei sakai savo porai: ,,Tu man patinki“, papildyk šį sakinį dar pora žodžių. Pasakyk, kodėl jis/ji Tau patinka – galbūt dėl to, kad pasiteiravo šiandien kaip Tavo reikalai, galbūt už tai, kad paklausė ko Tau reikia nupirkti. Net jei jau sakai: ,,aš Tave myliu“, pridurk: ,,Aš Tave myliu todėl, kad Tu visada pasiteirauji ar man nėra šalta.“ Paprasta, bet veikia, nes leisi suprasti kaip Tu tą vertini.

5. Nepaliauk stebinti. Tik tu žinai ką jis/ji mėgsta, tad padovanok tai, pasigamink, nuvesk ten, kur jam yra malonu būti. Staigmenos labai pakelia mūsų nuotaiką ir stimuliuoja laimės hormonus.

Jeigu laikysiesi šių punktų, bus lengviau pereiti rutiną, kuri gali atsirasti Jums net nespėjus to suprasti. Pasistenk, kad Tavo pora įsimylėtų Tave iš naujo. Įnešk į santykius naujų vėjų, tik atsargiai, kad nenupūstų į šoną.