2016 metai buvo blogi, bet ne mums

Žmonės sako, kad negalima sakyti „op“, kol neperšoki griovio, nes jei pasigirsi, tai tau pradės nesisekti ir tada bus labai liūdna. Tai mes ėmėm, griovį peršokom ir dabar jau galim girtis. O girtis tikrai yra ko – esam darbštūs ir talentingi. Štai TOP13 dalykų, kuriuos 2016 metais padarėm gerai arba labai gerai:

 1. Paskaita „Night to unite“

flirtas-2.lt_VGTU prezentacija + prasymas.pdf 2017-01-03 16-29-42

Marius ir Arminas pirmą kartą atsistojo nuo kompiuterių ir išėjo į realų pasaulį. Iš pradžių, jie klaidžiojo nesuprasdami, kur yra, bet jau po kelių minučių guviems ir šviesiems studentams papasakojo kaip susirasti antrą pusę. Sklinda gandai, kad po jų paskaitos vienišių skaičius VGTU sumažėjo 58 procentais!

Jų paskaitą gali pažiūrėti ir Tu. Vat štai čia: https://www.facebook.com/Flirtas.lt/videos/1071534996226208/

 1. 34 pranešimai žiniasklaidai

Žinutė

Marius pirštus iki kraujų nurašė, kad Delfi.lt, lrytas.lt, alfa.lt, tv3.lt ir kiti didžiausi naujienų portalai paskelbtų jo patarimus ieškantiems meilės. Jis rašė apie moteris, apie vyrus bei jų santykius, galvojo bei vykdė apklausas ir skaitė begalybę knygų bei straipsnių. Viskas tam, kad Tu galėtum lengviau ir paprasčiau surasti antrą pusę.

 1. Kreditai už reklamų peržiūrą

pinigų lietus

Turbūt populiariausia 2016 metų funkcija – peržiūri reklamą ir gauni kreditų. Viskas taip easy, kad kai kurie jau turi 200 000+ kreditų 😀 Amazing, tiesa?

 1. Flirtas.lt „Galapaguose“

  Flirtas.lt Galapaguose

  Flirtas.lt Galapaguose

  Kas nutinka Las Vegase, tas lieka Las Vegase, bet tai, kas buvo Galapaguose, nuskambėjo per visą Lietuvą. Vieni susirado antras puses, kiti gavo maikutes, treti verkė dėl mūsų reklamų. Nuo kompiuterių nulipo beveik visas mūsų biuras ir praleidom nesveikai gerą savaitgalį su smagiais, atsipalaidavusiais ir romantiškais žmonėmis (nebūtinai tokia eile).

 1. Reklamos TV (ir radijui)

Vintažinė flirtas.lt reklama

Vintažinė flirtas.lt reklama

Britų mokslininkai įrodė, kad 9 iš 10 kartų, kai žiūrėdami TV žmonės pasako WTF, jie tai daro pamatę flirtas.lt reklamas. Kačialinam smegenis, kad praskaidrintume Tavo rytą, dieną arba vakarą ir reklamos būtų įdomios ir linksmos, ir nuotaikingos. Viską darom patys – filmuojam, įgarsinam, montuojam, galvojam idėjas. Tai 100 proc. flirtas.lt (tik kad reklama).

 1. Aklas pasimatymas

Aklas pasimatymas

Aklas pasimatymas

Kodėl mes skatinam žmones bendrauti ne internete? Marius: „Pažintys internete yra efektyviausias susipažinimo būdas, bet žmonės negali apsiriboti internetu. Jie turi eiti į pasimatymus“. Todėl flirtas.lt ir „Forum Cinemas” ėmė dovanoti bilietus į kiną. Ir dar sukūrėm tokią protingą sistemą, kur žmonės atrenkami į pasimatymą eiti su tais, kurie jiems patinka ir kuriems patinka jie. Nemokamas pasimatymas su patinkančiu žmogumi – kas gali būti geriau? 🙂

 1. ZIP FM

Kaip gyvensim su ZIP FM

Kaip gyvensim su ZIP FM

Ilgai bružinomės, kol galiausiai apsibružinom su ZIP FM. Naujovių dar nesimato, bet jos greitai pasimatys. Bus awesome. uhnts, uhnts, uhnts baby 😉

 

 1. „Caif Cafe“

Kiek kavos gersim

Kiek kavos gersim

Ar žinai pasakymą „atitiko kirvis kotą“? Tai čia panaši istorija. Greitai savo narius nustebinsim naujais žaidimais, atrakcijomis ir galimybe atsigerti šviežios „Caif Cafe“ kavos. Na, gal jau nebenustebinsim, nes pasakėm, kad ji bus, bet tikimės, kad jie tuo džiaugsis nemažiau… 😉

 1. „Android“ programėlė

Labai džiaugiamės

Labai džiaugiamės

Pasakyti, kad uždėjom toną špakliaus ant buvusio app’so būtų žiaurus mūsų darbo nuvertinimas. Teisybė tokia, kad perrašėm programėlę nuo pirmos eilutės. Padarėm ją nesveikai daug kartų geresnę ir lankstesnę. Ir tinkančią beveik visiems „Android“ įrenginiams. 2017 m. planuojam praturtinti ją naujom funkcijom ir galimybėm, kad dar lengviau surastumėt antras puses.

Ją atsisiųsti galima iš čia: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.vertex.flirtas

 1. iOS programėlė

Tra ta ta ta tatatatatarata

Tra ta ta ta tatatatatarata

Eina sau, kiek užsiknisom, bet buvo visiškai verta. Kai paleidom „Android“ galvojom, kad per porą savaičių ją adaptuosim ir iOS, bet taip nebuvo. Nors startas buvo atidėtas gal 100 kartų, bet dabar siūlome išbaigtą ir kokybišką programėlę, kurią mūsų nariai siunčiasi labai noriai.

Ją surasti čia: https://itunes.apple.com/au/app/flirtas.lt/id1170073173?mt=8

 1. Flirtologai

 

Marius ir Arminas džiaugiasi

Marius ir Arminas džiaugiasi

Nesibaigė dar Mariaus ir Armino nuotykiai ir jie dar tikrai sugrįš. Žinom, kad pasiilgot 😀 Tiesa tokia, kad darydami tuos video turėjom daugiau smagumo nei per gimtadienius, Kalėdas ir Naujus metus kartu sudėjus. Visus video rasite čia: https://www.youtube.com/channel/UCJmoZYQp1M8KeQWdXT9gHXQ

 1. Dirbtinis intelektas

Negalima siuntinėti penių nuotraukų

Negalima siuntinėti penių nuotraukų

Ei, nori sužinot, kuo flirtas.lt pirmauja Centrinėje ir Rytų Europoje? Taip, jūs esate visiškai teisūs – mes vieni pirmųjų įdiegėme dirbtinį intelektą, kuris tikrina visas nuotraukas. Taigi, beveik išnyko tie piktybiniai „ero foto“ prašinėtojai ir visiškai išnyko „ero foto“ siuntinėjai. Jiems flirtas.lt ne vieta – mes padori pažinčių svetainė, o ne XXX ar „bičiulis“. Jei dar tokių sutiksite, praneškite mums ir pritaikysime jiems individualias priemones.

 1. 45 proc. augimas

Augimas 2016

Sakyk, ką nori, bet šitas skaičius kalba pats už save. 2016 metais Flirtas.lt narių padaugėjo beveik per pusę. Net nėra ką daugiau pridėti 🙂

 

2017 m. darysim dar daugiau, dar geriau ir dar kiečiau. Bent jau pasistengsim 🙂 bet kad ir ką darytume, viskas bus tam, kad Tu dar lengviau, greičiau ir paprasčiau surastum savo išrinktąjį ir išrinktąją.